Systemy dozorowe

SSWiN
Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w obszarze sygnalizacji systemów włamania i napadu. Naszą ofertę kierujemy do odbiorców indywidualnych i komercyjnych. Dla każdej z tych grup oferujemy inną grupę urządzeń, dostosowaną do wymagań konkretnego odbiorcy. W rozwiązaniach dla odbiorcy indywidualnego przyświeca nam idea najprostszej obsługi i pełnej ochrony. Projektujemy i instalujemy systemy alarmowe w domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Nasze rozwiązania sygnalizują zagrożenia spowodowane szeroką gamą czynników. Stosujemy tylko urządzenia zgodne z wymogami norm polskich i europejskich. Systemy przez nas projektowane dają możliwość zdalnego nadzorowania instalacji alarmowej poprzez telefon komórkowy lub internet. Zastosowanie odpowiednich haseł dostępu dla poszczególnych użytkowników zwiększa bezpieczeństwo. Kod sprzątaczki może być aktywny tylko w godzinach jej pracy, a ogrodnik może posiadać jedynie dostęp do pomieszczenia ze sprzętem ogrodniczym. W obszarze budynków komercyjnych i publicznych projektujemy, wdrażamy i serwisujemy systemy sygnalizacji włamania i napadu dla:
• biur,
• sklepów,
• magazynów.

SYSTEMY CCTV
Projektujemy, doradzamy, montujemy i serwisujemy systemy monitoringu video. Do swoich realizacji wykorzystujemy urządzenia sprawdzonych producenów. Do każdej instalacji podchodzimy indywidualnie, realizujemy zamówienia na wewnętrzne systemy kamer, a w wersjach zewnętrznych proponujemy kamery wandaloodporne. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w systemach CCTV. Przyszłość w tej branży to niewątpliwie kamery IP z możliwością zdalnego dostępu i sterowania poprzez sieć lokalną i internet. Dzięki połączeniu dwóch systemów- alarmowego i telewizji dozorowej otrzymujemy możliwość rejestracji obrazu w sytuacji alarmu oraz wzbudzanie alarmu w momencie naruszenia wirtualnych stref zakreślonych w kadrze kamery. Dla budynków komercyjnych i publicznych projektujemy, wdrażamy i serwisujemy systemy telewizji przemysłowej wykorzystywane w:
• parkingach,
• biurach,
• sklepach,
• magazynach,
oraz na terenach przylegających.
Istotną funkcjonalnością systemu telewizji przemysłowej jest połączenie z systemami alarmowymi. W przypadku włamania możliwe jest załączenie rejestracji we wszystkich strefach lub zaalarmowanej, czy np. automatyczny zoom i obrót kamery na wzbudzoną bramkę antykradzieżową